A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області

Новини

Школа передового педагогічного досвіду інструкторів з фізкультури ЗДО Стрийської ТГ

17 травня 2024 року відповідно до плану роботи школи передового педагогічного досвіду інструкторів з фізкультури ЗДО Стрийської ТГ в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №14 Стрийської міської ради інструктором з фізкультури Горін Мирославою Семенівною проведено розвагу з дітьми старшої групи ‘Подорож до містечка ‘Веселі моторчики’’. Педагог закріпила у дітей знання про правила дорожнього руху, дорожні знаки; уявлення дітей про призначення світлофора, про його сигнали. Дошкільнята із задоволенням граючи в різні ігри та естафети вирішували різні дорожньо- транспортні ситуації: проводили ремонт патрульної машини; відновлювали дорожні знаки на дорозі, піший перехід… Діти були активними, сміливими, рішучими та дружніми впродовж всіх ігор та естафет. Надзвичайно цікаво використано сюрпризний момент – Світлофор, з яким діти залюбки грали в ігри та естафети. Музичний супровід також був дуже вдалим: допомагав, стимулював дітей під час естафет та створював радісний настрій. Розвага - спортивна, цікава, творча, яскрава, актуальна! Щиро дякуємо директору ЗДО №14 Данилків Ганні Петрівні, інструктору з фізкультури Горін Мирославі Семенівні, вихователю Венгрин Богдані Богданівні, музичному керівнику Стеблій Світлані Ігорівні та всім працівникам закладу освіти! Молодці!!!

14:53 22.05.2024

Зустріч з Володимиром Шовкошитним

17 травня в ЦПРПП відбулася творча зустріч педагогів нашої громади із відомим українським письменником, видавцем, державним та громадським діячем  Володимиром Шовкошитним. Захопили щирість та відкритість людини, яка все своє життя присвятила рідному народу. Яскраво та  цікаво  Володимир Шовкошитний розповів  про своє життя, творчість, про книги, які останнім часом були надруковані у видавництві «Український пріоритет», засновником та директором якого він є.  Були презентовані книжкові новинки видавництва.  На завершення учасники заходу придбали книги Володимира Шовкошитного з його автографами

23:01 17.05.2024

Виставка "Сила любові та добра..."

  Якщо вам важко, якщо ви  втомились від буденності, то можете прийти до нас, в Центр професійного розвитку педагогічних працівників.   травня відбулося відкриття виставки робіт Лілії Барух, виховательки ГПД Стрийського ліцею «Гімназія імені Андрея Шептицького». Якщо глянете на її картини, то іскра таланту п.Лілії запалить у ваших душах вогник надії, доброти, духовності. Дякуємо нашій колезі за її талант, за ту красу, наснагу, натхнення, які вона відважилася подарувала відвідувачам. Творімо на благо собі й усім!      Щиро запрошуємо всіх на виставку!

22:47 17.05.2024

Інтегроване заняття зі старшими дошкільниками з основ безпеки життєдіяльності

Охорона життя дитини є пріоритетним завданням закладу дошкільної освіти, реалізація якого сприяє збереженню та зміцненню здоров’я дошкільнят. 09 травня 2024 року в Лисятицькому закладі дошкільної освіти Стрийської міської ради проведено інтегроване заняття зі старшими дошкільниками з основ безпеки життєдіяльності. Діти в ігровій,  театралізованій формі, граючи в дидактичні ігри закріпили знання про небезпечні предмети, електроприлади та правила поводження з ними; вчились дотримуватись правил безпечної поведінки вдома. Дошкільнята разом з вихователем узагальнювали знання про предмети, явища та життєві ситуації, які можуть спричинити травми; закріплювали правила поведінки з незнайомими людьми. Щиро дякуємо директору Лисятицького ЗДО Шабан Уляні Степанівні, вихователю Рап Ксенії Зіновіївні та всім працівникам за цікаве, змістовне, наповнене різноманітними  нетрадиційними методами та прийомами заняття! Молодці!!!

18:51 14.05.2024

Засідання професійної спільноти директорів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти

Актуально, патріотично, святково, казково, театрально, креативно, інноваційно 26 квітня 2024 року в ЗДО №11 м. Стрия відбулося засідання професійної спільноти директорів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти. Педагоги ЗДО №11 показали, як можна цікаво в театралізованій формі охопити всі освітні напрями програми «Українське дошкілля», зокрема навчити дітей економіки, безпеки в інтернеті, бережного ставлення до довкілля, любові до Батьківщини, моральних цінностей та ін. Ефективному проведенню заходу сприяв вдало підібраний музичним керівником репертуар, зокрема нові сучасні пісні, хороводи та таночки. Щиро дякуємо керівнику ЗДО №11 Бабій І.В., вихователю-методисту Циб Н.В. та всім працівникам закладу дошкільної освіти! Молодці!

14:22 30.04.2024

Cемінар-практикум «Педагогічний інструментарій для сучасного вчителя. Нейромережі та штучний інтелект для суперпедагога»

2 4 квітня 2024 року відбулася чергова зустріч спільноти  учителів-словесників нашої громади. Зважаючи на запити  колег, розглянули питання використання онлайн-застосунків для освітян.     Нові порції натхнення  з ідеями для уроків, розвитку креативності, професійного і особистого самовдосконалення вчителі української мови та зарубіжної літератури отримали від Анни-Марії Богосвятської, кандидатки філологічних наук, завідувачки кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.     Разом міркували про педагогічний інструментарій вчителя, характерні риси (плюси та мінуси) нейромереж й особливості їхнього застосування в педагогічній роботі, попрактикувалися у створенні навчального контенту за допомогою штучного інтелекту, обговорили актуальні питання та провели рефлексію.  Висловлюємо вдячність  Анні-Марії Богосвятській, яка щедро ділиться своїми педагогічними знахідками з учителями, відкрита до спілкування та постійно у  творчому пошуку.

13:47 26.04.2024

Тренінг "Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат

Навчальний рік фінішує, а питання надолуження освітніх втрат  продовжує бути в центрі уваги освітян. Адже єдиного інструменту, який би допоміг усім педагогам у подоланні освітніх втрат, на жаль, немає. 18 та 19 квітня 2024 року в рамках проєкту «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», який реалізує громадська спілка «Освіторія» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти і науки України за підтримки Глобального партнерства в галузі освіти (GPE) та Уряду Японії для вчителів Стрийської громади  проведено дводенний тренінг з виявлення та подолання освітніх втрат з української мови та літератури. Дякуємо за  змістовне навчання та неймовірну енергетику  сертифікованій тренерці проєкту Людмилі Сакович, вчительці української мови та літератури, заступнику директора Ліцею «Оріяна» ЛМР, співорганізаторці ГО «Гільдія вчителів» та менеджерці освітніх проєктів Інституту суспільних ініціатив, яка допомогла вчителям української мови та літератури поглянути на проблему подолання освітніх втрат під новим кутом. Разом  розмірковували над тим, як долати освітні втрати, працюючи над очікуваними результатами Державного стандарту в мовно-літературній галузі. Дякуємо всім за співпрацю!

15:49 22.04.2024

Діяльнісний підхід – запорука якісної дошкільної освіти

17 квітня 2024 року в Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась обласна науково-практична конференція «Діяльнісний підхід – запорука якісної дошкільної освіти». З вітальним словом для учасників конференції виступив Павло Хобзей, кандидат фізико-математичних наук, директор ЛОІППО та Любов Зеленко, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки ЛОДА. Надзвичайно цікаво проведено майстерки з учасниками конференції викладачами кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка та Дарією Бідою, кандидаткою педагогічних наук, доценткою кафедри педагогіки ЛОІППО. Також педагогами закладів дошкільної освіти Львівської області продемонстровано досвід роботи з питань соціально-ігрового проєктування у ЗДО, інновацій логіко-математичного розвитку дошкільнят та ін. Із задоволенням учасники переглянули театралізовану діяльність творчої групи педагогічного колективу ЗДО №44 міста Львова. Щиро дякуємо Олександрі Білан, кандидатці педагогічних наук, завідувачці кафедри педагогіки ЛОІППО за організацію цікавої, змістовної, науково-практичної конференції та можливість взяти участь у цій конференції!

16:28 18.04.2024

Майстер-клас на тему: «Блог як засіб розвитку професійної компетентності вчителя» 

Сьогодні ми переживаємо період трансформації в освіті, і вміння ефективно комунікувати та ділитися знаннями через онлайн-канали стає все важливішим.  Ми живемо в епоху, коли обмін знаннями та ідеями перетинає кордони класних кімнат і виходить у віртуальний простір, де кожен може стати автором своєї освітньої історії. Так, 16 квітня на базі Стрийського ліцею №7 для вчителів-предметників Стрийської ТГ Любомирою Ортинською консультантом Центру професійного розвитку проведено майстер-клас на тему: «Блог як засіб розвитку професійної компетентності вчителя».  Педагоги нашої громади створювали блоги на безкоштовній платформі від Google Blogspot,  налаштовували і змінювали дизайн свого блогу та окремих його структурних компонентів,  оптимізували свій контент. Навички створення та ведення блогу допоможуть в майбутньому нашим освітянам не лише знайти свою аудиторію, але й покращити якість своїх уроків та матеріалів. Майстер-клас був корисний як тим, хто тільки вчиться в цьому напрямку, так і досвідченим педагогам, які шукають нові ідеї для розвитку своєї професійної діяльності.

21:36 16.04.2024

Майстер-клас на тему: «Telegram: практичний курс створення телеграм-ботів мовою Python»

У сучасному світі невід’ємною частиною нашого повсякденного життя стали месенджери, за допомогою яких можна швидко та зручно комунікувати. Кожен з нас має можливість створити свого власного бота- помічника. Так, 10 квітня на базі Стрийського ліцею №7 для вчителів інформатики Любомирою Ортинською консультантом Центру професійного розвитку проведено майстер-клас на тему: «Telegram: практичний курс створення телеграм-ботів мовою Python». Педагоги нашої громади дізнались,  хто такий Python-розробник і чому вони настільки затребувані сьогодні. Мали можливість створити та налаштувути бота в Telegram, ознайомитись з основами управління та взаємодії з ним, навчили його реагувати на команди та повідомлення. Зрозуміли, що найкраще для створення цих ботів можна використовувати Python – одну з найбільш гнучких і потужних мов програмування на сьогоднішній день. Створили власний телеграм-бот на python і розширили його функціонал. Досвідом ділився вчитель інформатики Братківського ліцею Гомза Руслан Володимирович

16:33 11.04.2024

Вхід для адміністратора