A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
"Центр професійного розвитку педагогічних працівників"
Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області

Новини

Перезавантаження на нові ідеї

22 січня 2025 року спільнота вихователів групи продовженого дня  щедро ділилась своїми ідеями, педагогічним досвідом та корисними порадами. Перезавантажувались на нові можливості, ідеї, активності, щоб бути зі своїми вихованцями на одній хвилі. Щирі слова вдячності за змістовні та цікаві виступи висловлюємо: Гринів Лідії Степанівні (Стрийська гімназія ім.І.Баранича), Ключник Наталії Левківні (Лисятицький ліцей),Височанській Наталії Іванівнї (Стрийська початкова школа №1),Готиш Світлані Іванівні (Стрийська гімназія №4),Паньків Лесі Мирославівні (Ходовицька гімназія).

18:47 23.01.2025

Соборність у дії: як освіта  об’єднує покоління

У ЦПРПП Стрийської ТГ відбувся круглий стіл на тему «Соборність у дії: як освіта об’єднує покоління», який  організувала для вчителів історії консультант Ірина Хвоя. Ця подія мала на меті поглибити співпрацю між педагогами, обмінюватися ідеями щодо інтеграції національно-патріотичного виховання в освітній процес та розвинути ідею соборності через освітню діяльність. Модератором заходу виступила вчителька історії Світлана Рубан, яка задавала конструктивний тон дискусії. Зустріч складалася з кількох частин: 1. Перегляд відеоматеріалу. Учасники переглянули тематичне відео, присвячене історії української соборності та її значення для сучасності. 2. Проходження тесту, який уклала С. В. Рубан (голова спільноти вчителів ГІО). Важливим є те, що тест був спрямованим не тільки на знання, але й на активізацію критичного мислення вчителів. Цей підхід підкреслив значення використання схожих методик у роботі з учнями, щоб заохочувати їх до активного засвоєння матеріалу.3. Виступи педагогів. Двоє запрошених вчителі, Чмелик Наталія (Олексицька гімназія) та Мних Андріана (Угерський ліцей) презентували свої напрацювання. Вони поділилися реальними прикладами впровадження національно-патріотичного виховання на уроках історії та під час  виховних заходів. Щиро дякуємо всім учасникам за активну участь та змістовний обмін досвідом. Ваш внесок у розвиток національно-патріотичного виховання є неоціненним, і такі зустрічі демонструють, що спільна праця педагогів допоможе зміцнити ідеї єдності та спільних цінностей серед молоді. Хай наші спільні зусилля й надалі надихають майбутнє покоління на збереження та примноження традицій української державності. Дякуємо за вашу працю та небайдужість!

18:40 23.01.2025

Обмін виховними практиками

Центр професійного розвитку педагогічних працівників --  простір для обміну досвідом, презентації кращих освітніх практик, професійного зростання та самореалізації педагогів. 20 січня на засіданні професійної спільноти заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори  ділилися досвідом щодо організації виховної роботи. Дякуємо за цікаві та змістовні виступи Василенко Руслані Володимирівні та Гілязовій Галині Андріївні (Угерський ліцей), Бойків Марії Василівні (Ходовицька гімназія), Пиндзин Руслані Іванівні (Подорожненський ліцей), Вороняк Соломії Орестівні (Стрийський ліцей ім.І.Франка), Корнутяк Ніні Михайлівні (Братківський ліцей), Ключак Вірі Омелянівні (Верчанська гімназія). Під час зустрічі педагоги також обговорили важливі питання, які стосуються виховного  процесу, з Романою Василівною Ігнатовою, начальником відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти Стрийської міської ради.

18:42 22.01.2025

Вифлеємський вогонь

Сьогодні у нашому Центрі професійного розвитку педагогічних працівників засвітився Вифлеємський вогонь, який принесли до нас Пластуни. Цей символ світла, добра і надії щороку об’єднує серця мільйонів людей по всьому світу. Для нас це ще й нагадування про силу спільноти, віру у краще майбутнє та важливість підтримки одне одного.Щиро дякуємо Пластунам за цю чудову традицію та теплоту, яку ви даруєте! Нехай цей вогник зігріває кожного і надихає на добрі справи.

09:30 23.12.2024

Спецкурс «Християнська духовність та поведінка (етика) в освітньому процесі українського суспільства»

Впродовж листопада-грудня 2024 р. у ЦПРПП освітяни мали можливість відвідати тематичний спецкурсу «Християнська духовність та поведінка (етика) в освітньому процесі українського суспільства», який організував о. Роман Стойко - Ректор Пасторально-освітнього Інституту ім. о. Остапа Нижанківського Стрийської єпархії УГКЦ.Пасторально-освітній Інститут ім. о. Остапа Нижанківського .Цей курс спрямований на глибоке розуміння християнських цінностей та їх застосування в сучасному освітньому середовищі. Запрошені гості, о. Володимир Телішевський - ліцензіат Морального богослов'я, а також Марія Ванкевич, Вікторія Плохотніченко - катехити, студенти Магістерської програми Богогослов'я УКУ, розкрили такі теми: Історія християнської духовності. Походження християнського світогляду та поведінки;  Духовний супровід в освітній діяльності;Способи плекання духовності та духовний супровід в освітніх заходах. Щиро дякуємо о. Р. Стойку, о. В. Телішевському, а також М. Ванкевич та В. Плохотніченко за проведення спецкурсу для освітян. Ваша праця та відданість сприяли збагаченню знань та вдосконаленню професійних навичок педагогічних працівників.Ваші знання та досвід стали цінним джерелом натхнення та мотивації для подальшого розвитку в освітній сфері.

09:15 23.12.2024

Тренінг з медіаграмотності

Медіаграмотність – це одна з ключових навичок ХХІ століття і це не про навички роботи з цифровими пристроями, це, передусім, навички критичного оцінювання інформації, уміння її аналізувати та інтерпретувати. Ця тема є актуальною на сьогоднішній день і необхідною для людства. Саме тому у ЦПРПП педагоги природничої галузі мали можливість відвідати тренінг з медіаграмотності, який провела консультант Хвоя І. М. Ірина Миколаївна ознайомила педагогів із: поняттям «медіаграмотність»; впливом інформації на людину; елементами інтеграції медіаграмотності в природничій дисципліні; ШІ та дезінформацією. Навички перевірки інформації (загальної та природничого характеру), її ідентифікації, уміння висловлювати власну думку, висувати аргументи, які грунтуються на джерелах, уміння шукати першоджерело – це той багаж знань, які здобули освітяни природничої галузі під час тренінгу. Дякую усім учасникам/-цям за взаємодію, продуктивність та емоції!

09:04 20.12.2024

Тренінги "Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти в другому циклі базової середньої освіти"

Протягом жовтня – листопада у ЦПРПП Стрийської міської ради було проведено тренінги "Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти в другому циклі базової середньої освіти" для педагогів біології, історії і громадянської освіти (тренер Хвоя І. М., консультант ЦПРПП) та географії (тренер Грабовська О. В., вчитель Стрийської гімназії імені І. Баранича) Стрийської, Грабовецько-Дулібівської та Моршинської громад. Вчителі здобули теоретичні знання й практичні навички, які неодмінно стануть у нагоді в нашій щоденній педагогічній діяльності.Тренінг також став чудовою нагодою для налагодження контактів між колегами, обміну ідеями та напрацюваннями.Це надихає на подальші звершення та вселяє впевненість у наших силах.

15:51 19.12.2024

Вивчаємо  давні ремесла

17 грудня 2024 року у ЦПРПП відбувся майстер клас  «Вибійка на тканині».   Дуже цікаво і пізнавально поділилась своєю майстерністтю Оксана Зіновіївна Якубовська, заступник директора з наукової  роботи КЗ ЛОР «Адміністрація історико-культурного заповідника « Давній Пліснеськ».  Вчителі мистецтва та технологій освоїли давню техніку декорування тканин, створили свою індивідуальну сумку!     Всі присутні були вдячні Оксані Зіновіївні Якубовській та організатору майстер класу Кляпетурі Ірині Ігорівні, консультанту ЦПРПП за навчання та творчу спільну працю.

17:02 18.12.2024

Засідання професійної спільноти вихователів молодших і середніх груп закладів дошкільної освіти Стрийської ТГ

Цікаво, актуально, естетично в піднесеному патріотичному дусі 17 грудня 2024 року проведено засідання професійної спільноти вихователів молодших та середніх груп Стрийської ТГ у Жулинському закладі дошкільної освіти. Вихователі Шукатка Ольга Богданівна та Олійник Галина Іванівна в ігровій формі, використовуючи елементи конструювання та мультимедійні технології ознайомили дітей з історією козацтва, з їх традиціями та звичаями. Прищеплювали любов до своєї Батьківщини, виховували патріотизм.

16:41 18.12.2024

Проєкт «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат»

Завдяки ГС «Освіторія» у партнерстві із Міністерством освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) педагоги природничої галузі Стрийської, Моршинської, Сколівської, Козівської ТГ були охоплені навчанням у межах проєкту ««Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат». Тренер Хвоя Ірина Миколаївна ознайомила вчителів з інструментами і методиками вимірювання та подолання освітніх втрат з біології, географії, фізики та хімії. Педагоги поєднували теоретичні знання із практичними вправами, що дозволило їм не тільки засвоїти нову інформацію, але й одразу застосувати на практиці. Атмосфера на тренінгах була надзвичайно дружньою та продуктивною. І пам’ятаймо, що ми є творцями майбутнього!

16:29 16.12.2024

Вхід для адміністратора