Колектив Центру
Колектив Центру – це професійна команда педагогічних працівників, які успішно пройшли конкурсний відбір та надають фахову підтримку педагогічним працівникам громади шляхом консультування, інформаційної підтримки, психологічної підтримки, відповідно до потреб професійного розвитку педагогічних працівників Стрийської ТГ.
Директор Центру:
КИЗИМА Ірина Іванівна
Консультанти Центру:
ГОТИШ Світлана Іванівна
КОСТІВ Галина Степанівна
ХВОЯ Ірина Миколаївна
ОРТИНСЬКА Любомира Іванівна
РІХТЕР Ірина Миколаївна
ВЕСЕЛКОВ Володимир Володимирович
КЛЯПЕТУРА Ірина Ігорівна