09:15 23.12.2024
Новини
Впродовж листопада-грудня 2024 р. у ЦПРПП освітяни мали можливість відвідати тематичний спецкурсу «Християнська духовність та поведінка (етика) в освітньому процесі українського суспільства», який організував о. Роман Стойко - Ректор Пасторально-освітнього Інституту ім. о. Остапа Нижанківського Стрийської єпархії УГКЦ.Пасторально-освітній Інститут ім. о. Остапа Нижанківського .Цей курс спрямований на глибоке розуміння християнських цінностей та їх застосування в сучасному освітньому середовищі. Запрошені гості, о. Володимир Телішевський - ліцензіат Морального богослов'я, а також Марія Ванкевич, Вікторія Плохотніченко - катехити, студенти Магістерської програми Богогослов'я УКУ, розкрили такі теми: Історія християнської духовності. Походження християнського світогляду та поведінки; Духовний супровід в освітній діяльності;Способи плекання духовності та духовний супровід в освітніх заходах. Щиро дякуємо о. Р. Стойку, о. В. Телішевському, а також М. Ванкевич та В. Плохотніченко за проведення спецкурсу для освітян. Ваша праця та відданість сприяли збагаченню знань та вдосконаленню професійних навичок педагогічних працівників.Ваші знання та досвід стали цінним джерелом натхнення та мотивації для подальшого розвитку в освітній сфері.
Медіаграмотність – це одна з ключових навичок ХХІ століття і це не про навички роботи з цифровими пристроями, це, передусім, навички критичного оцінювання інформації, уміння її аналізувати та інтерпретувати. Ця тема є актуальною на сьогоднішній день і необхідною для людства. Саме тому у ЦПРПП педагоги природничої галузі мали можливість відвідати тренінг з медіаграмотності, який провела консультант Хвоя І. М. Ірина Миколаївна ознайомила педагогів із: поняттям «медіаграмотність»; впливом інформації на людину; елементами інтеграції медіаграмотності в природничій дисципліні; ШІ та дезінформацією. Навички перевірки інформації (загальної та природничого характеру), її ідентифікації, уміння висловлювати власну думку, висувати аргументи, які грунтуються на джерелах, уміння шукати першоджерело – це той багаж знань, які здобули освітяни природничої галузі під час тренінгу. Дякую усім учасникам/-цям за взаємодію, продуктивність та емоції!
09:04 20.12.2024
Протягом жовтня – листопада у ЦПРПП Стрийської міської ради було проведено тренінги "Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти в другому циклі базової середньої освіти" для педагогів біології, історії і громадянської освіти (тренер Хвоя І. М., консультант ЦПРПП) та географії (тренер Грабовська О. В., вчитель Стрийської гімназії імені І. Баранича) Стрийської, Грабовецько-Дулібівської та Моршинської громад. Вчителі здобули теоретичні знання й практичні навички, які неодмінно стануть у нагоді в нашій щоденній педагогічній діяльності.Тренінг також став чудовою нагодою для налагодження контактів між колегами, обміну ідеями та напрацюваннями.Це надихає на подальші звершення та вселяє впевненість у наших силах.
15:51 19.12.2024
17 грудня 2024 року у ЦПРПП відбувся майстер клас «Вибійка на тканині». Дуже цікаво і пізнавально поділилась своєю майстерністтю Оксана Зіновіївна Якубовська, заступник директора з наукової роботи КЗ ЛОР «Адміністрація історико-культурного заповідника « Давній Пліснеськ». Вчителі мистецтва та технологій освоїли давню техніку декорування тканин, створили свою індивідуальну сумку! Всі присутні були вдячні Оксані Зіновіївні Якубовській та організатору майстер класу Кляпетурі Ірині Ігорівні, консультанту ЦПРПП за навчання та творчу спільну працю.
17:02 18.12.2024
Цікаво, актуально, естетично в піднесеному патріотичному дусі 17 грудня 2024 року проведено засідання професійної спільноти вихователів молодших та середніх груп Стрийської ТГ у Жулинському закладі дошкільної освіти. Вихователі Шукатка Ольга Богданівна та Олійник Галина Іванівна в ігровій формі, використовуючи елементи конструювання та мультимедійні технології ознайомили дітей з історією козацтва, з їх традиціями та звичаями. Прищеплювали любов до своєї Батьківщини, виховували патріотизм.
16:41 18.12.2024
Проєкт «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат»
Завдяки ГС «Освіторія» у партнерстві із Міністерством освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) педагоги природничої галузі Стрийської, Моршинської, Сколівської, Козівської ТГ були охоплені навчанням у межах проєкту ««Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат». Тренер Хвоя Ірина Миколаївна ознайомила вчителів з інструментами і методиками вимірювання та подолання освітніх втрат з біології, географії, фізики та хімії. Педагоги поєднували теоретичні знання із практичними вправами, що дозволило їм не тільки засвоїти нову інформацію, але й одразу застосувати на практиці. Атмосфера на тренінгах була надзвичайно дружньою та продуктивною. І пам’ятаймо, що ми є творцями майбутнього!16:29 16.12.2024
Протягом листопада на базі Стрийської гімназії №7 проходили навчання для вчителів математики Стрийської ТГ, Моршинської ТГ та Грабовецько-Дулібівської ТГ, які забезпечують реалізацію реформи НУШ у другому циклі базової середньої освіти. 76 педагогів, пройшовши курси підвищення кваліфікації «Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти в другому циклі базової освіти. Математична освітня галузь», ознайомилися з плануванням навчального процесу, створенням навчальних програм, особливостями оцінювання навчальних досягнень, використанням сучасних технологій та принципами універсального дизайну, які сприятимуть покращенню якості освітнього процесу. Під керівництвом тренера НУШ Любомири Ортинської — консультанта ЦПРПП, учасники розглянули Державні стандарти МАО та галузеві критерії, надавали зворотний зв'язок та рефлексували.
16:53 09.12.2024
Вечір власної поезії "Поезія-душі порив, життя натхнення"
Який сьогодні видався крутезний день! А знаєте чому? 4 грудня проводився вечір власної поезії "Поезія-душі порив, життя натхнення". Дуже добре ,що у нашій установі вчителі знаходять не тільки професійну підтримку, а й відкривають себе з несподіваного боку. На вечорі не було регламентів чи обмежень — лише талановиті колеги, їхні думки, почуття і …поезія. Кожен вірш – це окремий світ. Щиро вдячні за поезію, яка зачаровує, Ігорю Дурді, вчителю української мови та літератури Лисятицького ліцею, Олесі Лецюк, вчительці української мови та літератури Стрийського ліцею ім.І.Франка, Галині Церковній, вчительці зарубіжної літератури Стрийської гімназії ім.В.Стасюка, Лідії Кваснікевич, вчительці української мови та літератури Стрийської гімназії №4, Марії Коркуні, вчительці української мови та літератури Стрийського ліцею ім.І.Франка, Зоряні Кіндратишин, заступнику директора школи Стрийської гімназії №7. Окремі відео виступів для насолоди залишаємо на нашій сторінці.23:54 05.12.2024
У ляльки Катрусі День народження
Яскраво, пізнавально, повчально, креативно, позитивно і надзвичайно цікаво 29 листопада 2024 року проведено засідання професійної спільноти вихователів груп раннього віку Стрийської ТГ в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 11 Стрийської міської ради. Вихователь Баран Марія Йосипівна провела інтегроване заняття з дітьми раннього віку використавши інноваційні педагогічні технології. Педагог розвивала творчі здібності дітей та дрібну моторику, використовуючи інноваційну арт-технологію - тістопластику.17:17 03.12.2024
Мистецтво об'єднує: виставка творчих робіт вчителів мистецтва та учнів Стрийської громади
21 листопада 2024 року у ЦПРПП відбулось відкриття виставки творів образотворчого та декоративно -прикладного мистецтва, присвяченої Дню художника. Учасниками виставки є вчителі мистецтва та технологій Стрийської громади, а також вчителі позашкільноі освіти і їхні учні.Присутні поділились досвідом та обговорили проблеми викладання предмету у теперішній час. Запрошуємо відвідати чудову виставку, яка не залишить вас байдужими18:52 22.11.2024